Úterý

1. prosince 2020

Nyní

-2°

Zítra

-1°

Svátek má

Kontakt

Provozovatelem internetové portálu Salonkyhk.cz
je společnost TN Média s.r.o.

Branická 213/53, 
Braník - Praha 4, 147 00 

IČO: 28847229

DIČ: CZ28847229

je zapsána v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 227989

Adresa redakce:
areál letiště, Piletická 542
503 41, Hradec Králové

Redakce

Hynek Šnajdar

Hynek Šnajdar

Tel.: +420 734 457 697

Email: hynek@salonkyhk.cz

Email: redakce@salonkyhk.cz

David Záruba

David Záruba

Tel.: +420 777 466 138

Email: david@salonkyhk.cz

Michal Bogáň

Michal Bogáň

Tel.: +420 734 545 423

Email: michal@trutnovinky.cz

Pavel Cajthaml

Pavel Cajthaml

Tel.: +420 734 636 116

Email: pavel@trutnovinky.cz

Jiří Štefek

Jiří Štefek

Tel.: +420 721 907 146

Email: jiri@vrchlabinky.cz

Obchodní oddělení

Petr Marek

Petr Marek

Tel.: +420 602 122 729

Email: obchod@tn-media.cz

Monika Klikarová

Monika Klikarová

Tel.: +420 733 353 695

Email: monika@tn-media.cz

Ceník bannerové a textové reklamy a reklamních článků na portálu www.salonkyhk.cz

Pro více informací o možnostech využití reklamy a obsazenosti, prosíme, kontaktujte naše obchodní oddělení.

Ukázky reklamy

Kde nás najdete