Pátek

23. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Bez partnerů bych nemohl být tam, kde jsem, říká MMA bojovník David Dvořák

15. 7. 2021

Hradecký rodák David ''Undertaker'' Dvořák je ve světě MMA známou firmou. Moderátorka Tereza Karanská s ním probrala třeba finanční stránku zápasení a nebo to, jaký on má pohled na zápasy mezi bojovníky a youtubery.

Kolem MMA světa panuje pomyslná bublina slávy a bohatství. Každý, kdo vstoupí do ringu a vyhraje, je automaticky považován za milionáře. Proč to tak je? A je to vůbec pravda? Na pár takových otázek nám odpověděl MMA bojovník David Dvořák, který se v tom světě už nějaký ten pátek pohybuje. 

Ještě než jsme ale usedli k podcastovému stolu spolu, posadila jsem proti němu jeho partnerku, kterou s ním můžete vidět na titulní straně červencového magazínu Salonky. Zpoza kamery jsem jim dávala otázky a zbytek už byl na nich. Na výsledek se můžetez podívat zde:

 

S Davidem jsme si poté popovídali o finanční situace ve světě MMA a také o tom, jaký má názor na výzvy a boje mezi youtubery a bojovníky, které jsou teď časté. ,,Mě se youtubeři bojí, protože ví, že bych z nich nadělal sekanou. Ale jestli jakýkoliv youtuber chce, ať přijde s výzvou. A když přijde někdo, kdo to zasponzoruje, tak dám svou výhru na charitu. Z toho bych si nevzal ani korunu,'' říká David Dvořák.

 

Více už v našem podcastu.

 

Tereza Karanská
tereza@salonkyhk.cz