Čtvrtek

7. prosince 2023

Nyní

-3°

Zítra

Svátek má

Tisková konference hradeckých Votroků odhalila plány pro novou sezonu

20. 8. 2020

Tisková konference hradeckých Votroků odhalila plány pro novou sezonu 8 snímků
Na tiskové konferenci před začátkem nové sezony předstoupili před novináře sportovní ředitel Jiří Sabou, hlavní trenér Zdenko Frťala, posila Pavel Dvořák a kapitán Adam Vlkanova.

Podívejte se na celý její záznam.

Čas krátce před novou fotbalovou sezónou se neobešel bez tradičního fotografování, které hradečtí Votroci absolvovali ve zbrusu nových dresech od svého dlouhodobého dodavatele, společnosti JAKO. Největší novinkou je, že trika jsou poprvé strečová, mnohem více než v minulosti tedy obepínají těla fotbalistů.

Čistě bílé a čistě černé – v takových barvách dresů odehrají Votroci sezonu ve fotbalové Fortuna: Národní lize. Pouze na přední straně zdobí obě varianty jemný šedý ornament. „Největší novinkou ale je, že poprvé dodáváme Hradci strečové dresy – jsou víc upnuté na tělo. Takový je moderní trend, navíc to přináší výhodu ofenzivním hráčům. Za dres se mnohem hůř chytá,“ komentuje nový design dresů Roman Čáp, společník firmy Teamline, která v Česku zastupuje německého výrobce JAKO.

Repliky dresů, v nichž budou Votroci v nadcházející sezoně nastupovat, už jsou v prodeji ve fanshopu v Habrmanově ulici, v nejbližších dnech se objeví i v nabídce e-shopu ZDE.

(hyš-tz-mp)
hynek@salonkyhk.cz
Foto: FC Hradec Králové