Neděle

26. května 2024

Nyní

12°

Zítra

14°

Svátek má

Votroci hrají na Bohemians až v pondělí. Sobotní duel se neuskutečnil

20. 8. 2022

page.Name
Sobotní utkání 4. kola první ligy mezi fotbalisty Bohemians a Hradce Králové bylo odloženo. Zápas se neuskutečnil kvůli silnému dešti a podmáčenému terénu, který hlavní rozhodčí Miroslav Zelinka uznal za nezpůsobilý. Náhradní termín duelu v pražském Ďolíčku byl stanoven na pondělí 22. srpna od 19 hodin.

„Bohemka má specifický stadion i diváky. Umí v Ďolíčku skvěle zahrát, vyznačuje se obrovskou agresivitou a vstup do ligy se jí povedl, takže nás nečeká nic jednoduchého. Bude to velmi náročný zápas,“ povídal před sobotním utkáním v pražském Ďolíčku Stanislav Hejkal, asistent trenéra fotbalistů Hradce Králové.

Votroci si na duel s celkem Bohemians, který po třech kolech vedl společně s Brnem tabulku první ligy, musejí počkat do pondělí 22. srpna. Sobotní zápas byl odložen pro nezpůsobilý terén. Pražskou metropoli od rána skrápěl silný déšť a hlavní rozhodčí Miroslav Zelinka při obhlídce hřiště ve Vršovicích vynesl jasný verdikt – nehrát.

„Je to rozumné rozhodnutí, hřiště bylo opravdu neregulérní. S fotbalem by to nemělo nic společného. Tím, že se stanovil pondělní termín, tak ani pro nás to není výrazný zásah," souhlasil s odkladem duelu hradecký trenér Miroslav Koubek.

Pondělní utkání má výkop v 19 hodin. Hradečtí na tým Bohemians, který nasbíral sedm bodů, ztrácejí čtyři body a rádi by se Klokanům v tabulce přiblížili.   

I. fotbalová liga - 4. kolo:

Bohemians - Hradec Králové odloženo

Náhradní termín: pondělí 22. srpna, 19.00.

Další výsledky:
Ostrava - Teplice 1:2, Mladá Boleslav - Sparta 1:3, Olomouc - Slovácko 1:2, Liberec - Č. Budějovice 1:1, Zlín - Jablonec 2:2, Slavia Praha - Pardubice 7:0, Plzeň - Brno odloženo.

 

 

 

Jiří Tůma
jiri.tuma@salonkyhk.cz
Foto: Luboš Lorinc