Neděle

26. května 2024

Nyní

12°

Zítra

14°

Svátek má

V areálu zimního stadionu musí veřejnost nosit roušky!

1. 9. 2020

page.Name
Veřejnost včetně rodičů nemohla celý srpem zavítat do ČPP Arény, výjimkou byly zápasy A-mužstva. Důvodem byla mimořádná opatření proti šíření koronaviru. Se závěrem prázdnin přichází Mountfield HK s částečným uvolněním, ale za dodržení některých bezpečnostních předpisů.

Rodiče a fanoušci a další osoby, které se pohybují v areálu zimního stadionu, jsou povinny nosit roušku nebo ochranu dýchacích cest. Nadále jsou povinny dodržovat obecná protiepidemiologická opatření, jako jsou zvýšená hygiena, dodržování rozestupů a podobně. V případě nedodržení těchto pravidel může klub znovu sáhnout ke zpřísnění opatření v podobě znovuzavedení zákazu vstupu na stadion.

Vstup na stadion bude pro veřejnost oddělen od hráčů, trenérů a pracovníků klubu, pro které je určena vrátnice. Veřejnost musí při vstupu do velké haly využít VIP vchod od řeky Orlice, do malé haly vchod pro veřejnost ze dvora, okolo brusírny – platí pro tréninky i zápasy.

Od konce července byl kromě utkání A-mužstva zakázán vstup a pohyb veřejnosti v prostorách malé i velké haly, toto opatření se nyní ruší. Rodiče i fanoušci tak budou moci zavítat na tréninky i zápasy mládeže, a to od dnešního dne. V platnosti nadále zůstává směrnice vydaná hokejovým klubem Mountfield HK, kterou je nutné dodržovat v případě, že se osoba setká s onemocněním.

(hyš-tz)
hynek@salonkyhk.cz
Foto: Hynek Šnajdar