Pondělí

28. listopadu 2022

Nyní

Zítra

Svátek má

Největší florbalový oddíl regionu se stále rozvíjí, i po dobu nouzového stavu

30. 11. 2020

page.Name
Začátek nové sezóny zastihl hradecký florbalový A tým mužů ve skvěle formě. V pěti zápasech získal plný počet 15 bodů a s náskokem šesti bodů na druhé Panthers Praha B kralujeme divizi B. „Cílem je zcela jednoznačně postup do Národní ligy, který nám v minulém sezóně doslova vyfouklo vypuknutí koronavirové krize. V play-up jsme byli blízko kýženému cíli, ale celá sezóna včetně všech dalších soutěží pořádaných Českým florbalem se anulovala,“ řekl David Šimeček z marketingu FbC Hradec Králové

Stejně jako další sporty i florbalisty výrazně zasáhla a omezila druhá vlna epidemie nemoci covid-19. „Zpočátku, kdy bylo možné trénovat po skupinkách pět hráčů a jeden trenér, jsme této možnosti v mládeži využili a chtěli jsme zůstat co nejvíce v kontaktu s našimi svěřenci. Poté, co však i tato varianta padla kvůli dalším vládním opatřením, jsme přešli ve všech věkových kategoriích na individuální plány pro hráče a také jsme rozjeli on-line tréninky, které jsou pro nás prostředkem, jak zůstat alespoň v nějakém kontaktu,“ uvedl Šimeček. 

Oddíl chtěl nejen udělat maximum po stránce sportovní, ale také organizační a provozní. Pro své příznivce během nucené pauzy připravil celkem tři soutěže v podobě vědomostních on-line kvízů. „Přestěhovali jsme klubovou kancelář, která nově bude v Kuklenách. V této době finalizujeme práci na nových webových stránkách, které budou v během prosince spuštěny a slibujeme si od nich zviditelnění se a je to pro nás další důležitý bod z hlediska marketingu,“ dodal zástupce oddílu. 

Ten by v této souvislosti rád oslovil holky a kluky všech věkových kategorií, kteří by chtěli sportovat, zažít spoustu zábavy a získat nové kamarády, aby se ozvali na telefonním čísle: 608 719 941 nebo na e-mailu: fbchradeckralove@gmail.com. Nábor probíhá po celou sezónu a hradecký florbalový oddíl rád uvítá každého nového člena nebo členku.

(hyš-tz-dš)
hynek@salonkyhk.cz
Foto: FcB Hradec Králové