Pondělí

14. června 2021

Nyní

19°

Zítra

22°

Svátek má

Vítěz krajských voleb podle bookmakerů: ANO nebo koalice ODS se STAN

2. 10. 2020

page.Name
Až do dnešní 14. hodiny si mohou sázkaři vsadit na vítěze krajských voleb. Podle vypsaných kurzů hlavních tuzemských sázkových kanceláří je největším favoritem na volební vítězství v Královéhradeckém kraji hnutí ANO.

Největší tuzemská sázková kancelář Tipsport vypsala na vítězství ANO kurz 1:1,65. V praxi to znamená, že v případě vítězství tohoto hnutí obdrží sázející za svých vsazených 100 korun výhru 165 korun (po odečtení sázky tak získá jako čistou výhru 65 korun). Stejný kurz na vítězství ANO vypsala i sázková kancelář Chance, která je součástí holdingu Tipsport.

Konkurenční Fortuna vypsala na vítězství ANO kurz 1:1,5. Na rozdíl od Tipsportu a Chance tato společnost vypsala i sázky na případné vítězství jiného subjektů. Podle bookmakerů Fortuny je druhým největším adeptem na vítězství v Královéhradeckém kraji koalice ODS+STAN+Východočeši, na který je vypsán kurz 1:2,4. Na Piráty je vypsán kurz 1:7 a například na hnutí Spolu pro kraj, za které kandiduje současný hejtman Jiří Štěpán pak kurz 1:14.

Jiří Štefek
redakce@salonkyhk.cz