Středa

22. května 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Při srážce dodávky s osobním autem na Hradecku zemřel řidič auta

1. 7. 2020

Při srážce dodávky s osobním autem na Hradecku zemřel řidič auta 0 snímků
/Aktualizace/ Při srážce dodávky s osobním autem u Stěžer na Královéhradecku dnes dopoledne zemřel řidič (73 let) osobního auta. Spolujezdkyni z osobního auta záchranáři převezli vrtulníkem do hradecké fakultní nemocnice. V nemocnici skončil i zraněný řidič dodávky. ČTK to řekla mluvčí policie Eva Prachařová.

Nehoda se stala po 09:00 na silnici druhé třídy mezi Stěžery a Dolním Přímem. „Dodávka zřejmě přejela z dosud nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím osobním autem,“ uvedla mluvčí. Silnice byla kvůli nehodě téměř čtyři hodiny zcela uzavřena. Řidiči museli objížďkou přes silnici I/11, Roudnici a Nechanice.

Při tragické dopravní nehodě, která si vyžádala jeden lidský život, nebyla prokázana přítomnost alkoholu u řidiče dodávkového vozidla. „S ohledem na probíhající vyšetřování, bychom rádi poprosili veřejnost, pokud jste v danou dobu projížděli tímto úsekem, a mohli byste podat nějaké bližší informace, abyste se obrátili na bezplatnou linku 158 nebo se dostavili na policejní stanici,“ vyzvala případné svědky policistka LUcie Konečná.

ČTK
Foto: Hasiči a Policie ČR