Neděle

2. října 2022

Nyní

16°

Zítra

14°

Svátek má

Na silnicích krajského města a okolí se bouralo, zranily se tři osoby

26. 10. 2020

Na silnicích krajského města a okolí se bouralo, zranily se tři osoby 7 snímků
Ani minulý víkend se v Hradci Králové a okolí neobešel bez dopravních nehod. V sobotu krátce před půl druhou ranní havaroval v Průmyslové ulici osobní automobil, který při kolizi naboural další čtyři zaparkovaná auta.

Na křižovatce městského okruhu s ulicí Víta Nejedlého včera před jedenáctou hodinou dopolední se střetla dodávka s kamionem. „Při nehodě byl jeden člověk zraněn a do péče si ho převzala Zdravotnická záchranná služba,“ uvedla mluvčí hasičů Martina Götzová.

Do třetice došlo včera před šestnáctou hodinou ke karambolu nedaleko Hradce v obci Stračov, části Klenice. „Ve voze zůstaly po nehodě zaklíněny dvě osoby, které museli přivolaní hasiči vyprostit ven. Oba zranění lidé pak byli předáni do péče zdravotnických záchranářů,“ řekla mluvčí hasičů.

V automobilu Volvo došlo ke zranění řidiče a těžkému zranění čtyřiačtyřiceletého spolujezdce. „Ohledáním místa dopravní nehody bylo dle prvotního šetření zjištěno, že řidič i spolujezdec nebyli za jízdy připoutáni bezpečnostním pásem,“ přiblížila mluvčí policie Eliška Majerová. Příčiny nehod nyní vyšetřují dopravní policisté.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: HZS Královéhradeckého kraje