Pondělí

28. listopadu 2022

Nyní

Zítra

Svátek má

Řidič zdemoloval auto i zábradlí. O kousek dál zaparkoval a odešel

29. 12. 2021

page.Name
Hradečtí policisté pátrají po řidiči osobního auta značky BMW, který v úterý v podvečer havaroval v Průběžné ulici v Malšovicích. Řidič tam narazil do mostku zdemoloval zábradlí, z místa havárie následně ujel.

K nehodě došlo podle policistů v úterý krátce po 19. hodině. Řidič, který kličkoval po silnici, jel od Čajkovského ulice a v Průběžné ulici přejel do protisměru a vyjel na trávník. Následně narazil do mostku a výrazně poškodil nejen svůj automobil, ale i zábradlí na mostku. 

Z místa nehody dosud neznámý řidič ujel a zhruba po dalších 100 metrech zaparkoval s poškozeným autem na parkovišti v Rybově ulici. "Přivolaní policisté řidiče bohužel nedohledali, nehodu zadokumentovali, škodu na osobním autě značky BMW odhadli na 230 tisíc korun a na mostku 50 tisíc korun a předvolali majitele auta k podání vysvětlení. Žádáme řidiče havarovaného vozidla nebo případné svědky, aby zavolali na linku 158, nebo se přímo dostavili na hradecký dopravní inspektorát sídlící v Malšovicích," žádá o spolupráci mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR