Sobota

20. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Muž v hradeckém lesoparku onanoval před dětmi ze školky. Skončil za mřížemi

16. 3. 2023

page.Name
Přímo před dětmi z mateřské školky se v úterý dopoledne v lesoparku na Moravském Předměstí ukájel padesátiletý muž. Policejní hlídka ho na místě nenašla, po 25 hodinách se však policistům podařilo muže vypátrat a zadržet. Výtržníkovi teď hrozí až dva roky za mřížemi.

"Na lince 158 jsme v úterý v dopoledních hodinách přijali oznámení, že v lesoparku na Moravském Předměstí v Hradci Králové se před skupinou hrajících dětí a jejich učitelek z mateřské školy ukájel neznámý muž," informovala mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová.

Na místo okamžitě vyrazila hlídka policistů, žádného podezřelého muže už však v lesoparku nezastihla. Pomohlo až následné pátrání. Díky výpovědím svědků a kamerovým záznamům se policistům ve středu podařilo zvrhlíka identifikovat a dopadnout.

"Již po 25 hodinách byl padesátiletý muž zadržen, umístěn do policejní cely a obviněn z trestného činu výtržnictví. Jelikož se muž veřejně a na místě veřejnosti přístupném dopustil hrubé neslušnosti, může ho soudce, pokud ho uzná vinným, odsoudit až na dva roky do vězení," dodala Kormošová. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz