Pondělí

15. července 2024

Nyní

24°

Zítra

22°

Svátek má

Z Futura ukradl šperky za desetitisíce korun. Poznáte zloděje?

12. 4. 2024

page.Name
Hradečtí policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po totožnosti muže, který na velikonoční pondělí ukradl v OC Futurum šperky za desetitisíce korun. Na kamerovém záznamu je vidět, jak muž z uzamčeného výkladního pultu odcizil plato se stříbrnými přívěsky, schoval ho pod košili a dal se na útěk, během kterého zhruba polovinu svého lupu vytratil. Celkově způsobil muž škodu za zhruba 60 tisíc korun. Pokud muže na fotografii poznáte, obraťte se na linku 158.

Ke krádeži stříbrných šperků došlo na velikonoční pondělí 1. dubna krátce po 13. hodině. Samotnou krádež zaznamenala bezpečnostní kamera v OC Futurum. Na záznamu je vidět muž, který přichází k uzamčenému výkladnímu pultu uprostřed chodby před vstupem do supermarketu Tesco. Z pultu vezme plato s různými přívěsky ze stříbrného kovu, schová ho pod košili a dá se na útěk. 

Během úprku z obchodního centra neznámý zloděj vytratil téměř polovinu odcizených přívěsků. "Krádeží, za kterou hrozí pachateli až dvouleté vězení, způsobil neznámý muž škodu za zhruba 60 tisíc korun. Žádáme veřejnost o pomoc. Kdo muže na videozáznamu či fotografii pozná, ať zavolá na linku 158," uvedla mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová.

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR