Pondělí

15. července 2024

Nyní

24°

Zítra

22°

Svátek má

Rock for People Home míří do Festivalparku v Hradci Králové

18. 6. 2020

Rock for People Home míří do Festivalparku v Hradci Králové 0 snímků
Přestože oblíbený festival Rock for People v Hradci Králové musel být kvůli koronavirové pandemii přesunut na příští rok, čeká v sobotu fanoušky této přehlídky v královéhradeckém Festivalparku jedinečný koncert, který od 15. června probíhá v šesti městech republiky pod názvem Rock for People Home.

Hudebníky a fanoušky se organizátoři rozhodli propojit ve vybraných městech naživo a online, aby byly koncerty dostupné všem i přes bezpečnostní opatření spojený s pandemií koronaviru. V areálu se na open-air scéně prostřídají kapely a interpreti Gaia Mesiah, Pokáč, Vypsaná FiXa, Kapitán Demo a John Wolfhooker v klasických festivalových setech. Organizátoři také slibují doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování a parkování.

„Nechtěli jsme fanoušky ani sebe nechat čekat celý rok na festivalovou atmosféru a proto se vydáváme za nimi. Věřím, že si koncerty Rock for People Home užijeme jak naživo, tak prostřednictvím streamu. Doufáme ale, že se s námi diváci o společný zážitek podělí, ať už budou sledovat přenos z obýváku, na zahradě nebo u táboráku. Těšíme se na fotky i historky,“ řekl Michal Thomes, ředitel festivalu Rock for People. V sobotu 20. 6. budou navíc organizátoři ohlašovat a potvrzovat datum Rock for People v roce 2021 a kapely, které při festivalu vystoupí.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: rockforpeople.cz