Pátek

2. června 2023

Nyní

18°

Zítra

15°

Svátek má

Fanoušky vyhledávaná kapela Tata Bojs míří na hradecké Léto v parku

9. 7. 2021

page.Name
Je čerstvým držitelem Ceny Anděl. Jedna z nejoceňovanějších a nejenergičtějších českých kapel Tata Bojs míří do Hradce Králové. V souvislosti s koncertní sérií s názvem Léto v parku už zítra tato formace potěší své četné fanoušky ve Festivalparku na letišti ve Věkoších. Předskokanem bude královéhradecká indie - popová skupina The Valentines.

Festivalový areál bude otevřen v 18 hodin s tím, že hlavní program začne v 19.15 hodin. Hvězda večera Tata Bojs se na české hudební scéně pohybuje už třicet let. Loni kapela vydala desáté album s názvem Jedna nula, a právě to ji vyneslo Cenu Anděl 2020 v kategorii skupina roku.

„Kromě koncertu se mohou návštěvníci Festivalparku těšit na pestrou gastrozónu s bary, možnost kempování a parkování i posílenou linku městské hromadné dopravy. Koncert bude probíhat v otevřeném šapitó chránící před případným deštěm,“ zvou do areálu pořadatelé. Léto v parku bude pokračovat i v dalších týdnech.

V pátek 16. července se lze těšit na rapovou legendu PSH, moravská kapela Mňága a Žďorp vystoupí 30. července, nekompromisní Vanessa 6. srpna, písničkář Jaromír Nohavica 2. září a den na to skupina Jelen. Program bude postupně doplňován na www.letovparku.cz.

Organizátoři připravují na léto také Rock for People Hope s hvězdami jako The Hives či Maneskin i rodinný bejbypankový festival Kefírek.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: Léto v parku