Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

24°

Zítra

27°

Svátek má

Hradecký rodák Michael Petr písní Až zítra odstartuje nové album O nás

12. 12. 2021

page.Name
Posledních 20 let žil v USA, přesněji v Portlandu, kde se jako učitel věnuje tanci a hudbě, ale také v New Yorku a Los Angeles. Michael Petr, hradecký rodák, tanečník, muzikant a zpěvák známý rovněž z druhé série televizní show StarDance, kde se zhostil role tanečního partnera zpěvačky Lenky Filipové, natočil zbrusu novou píseň nazvanou Až zítra.

V tomto songu, který vznikl v letošním roce, se zpívá o trpělivosti, čekání na správný vztah a touze poznat tu pravou. V písničce Michael našel nový zvuk pro svoji další sólovou dráhu. Píseň Až zítra byla nahrána v Praze v Rooftop studios a postprodukce proběhla v Abbey Roads v Londýně.

Píseň bude singlem, který odstartuje vydání nového alba O nás a na to se mohou posluchači těšit v dubnu příštího roku,“ prozradil Petr. Pro toto album má Michael nachystaných osm videoklipů, které budou postupně vycházet v průběhu roku 2022.

První klip natočený letos v září na Islandu, spatří světlo světa již v lednu. Michael chtěl posluchače pomocí videoklipu přenést do dechberoucího prostředí, jakým je právě Island. Rozhovor s Michaelem Petrem vyšel v magazínu a na webu Salonek letos v únoru.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: archiv Michaela Petra