Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

24°

Zítra

26°

Svátek má

Padesátimetrový krytý bazén na Eliščině nábřeží v létě otevřou v omezeném čase

1. 7. 2020

page.Name
Správa nemovitostí Hradec Králové (SNHK) vyhověla četným žádostem návštěvníků krytého plaveckého areálu a rozhodla, že otevře i 50metrový bazén v čase od 10 do 18 hodin. Původně měl být bazén z ekonomických důvodů uzavřen pro veřejnost po dobu letních školních prázdnin a navštěvovat ho měly pouze plavecké kluby.

„Nyní bude bazén otevřen i veřejnosti, ale pouze ve všední dny. O víkendech a svátcích bude krytý bazén uzavřen, ale zaplavat si během víkendu můžete ve vyhřívaném 50metrovém bazénu na Flošně,“ uvedla Amália Moličová z marketingu SNHK. Provoz krytého bazénu bude tedy omezen nejen časově, ale i personálně.

Pokladna bude uzavřena, bude omezeno používání platebních karet. Návštěvníkům je doporučeno maximálně využívat čipové hodinky, případně platit vstupné hotově. K dispozici bude plavcům omezený počet personálu, zbytek zaměstnanců je využíván v aquacentru Městských lázní a na letním koupališti. Bude možné využívat vstup z aquacentra do 50metrového bazénu.

Pro zábavu a rodiny s dětmi je ode dneška otevřeno i aquacentrum v Městských lázních, kde  jsou v provozu všechny atrakce i služby, SAUNA & SPA zóna je otevřena denně od 11 hodin, a to bez obsluhy. Pro rodiče s dětmi do 15 let budou opět vyhrazeny páteční odpoledne od 14. hodiny, kdy mají děti vstup za polovinu ceny. Navíc bude i během letních prázdnin probíhat akce pro seniory od 60 let, kdy mají každé úterý vstup do aquacentra za cenu plaveckého bazénu od 10 do 14 hodin. Cvičení během prázdnin probíhat nebude. K dispozici zde je zde připravena, a to na letní terase s lehátky a stoly se slunečníky.

(hyš-tz)
hynek@salonkyhk.cz
Ilustrační foto