Sobota

2. července 2022

Nyní

18°

Zítra

20°

Svátek má

Vítejte v kouzelném světě a hledejte tajemná místa hry Relikvie smrti

5. 11. 2020

page.Name
Knihovna města Hradec Králové a její pobočky jsou kvůli vládnímu nařízení od 22. října uzavřeny. Zaměstnanci knihovny však nezahálejí, a nejen pro čtenáře, ale i širokou veřejnost připravují vskutku originální akce a soutěže. První z nich jistě potěší všechny příznivce a fanoušky Harryho Pottera.

Od pátku 6. do neděle 8 listopadu se bude v Hradci Králové – Kuklenách pátrat po děsivých relikviích. Městská hra nazvaná Relikvie smrti je určená pro dospělé a děti s doprovodem. Soutěžící mají podle mapky hledat tajemná místa, kde naleznou soutěžní úkoly. Organizátoři doporučují hledat pod pláštíkem soumraku či tmy, takže baterky určitě s sebou.

Bližší informace, mapku a instrukce s nápovědou najdete na webových stránkách knihovny nebo na facebookových stránkách této instituce. Pokud nepatříte k nadšencům Harryho Pottera, můžete zkusit další venkovní akci, kterou knihovna chystá.

Od pondělí 16. do čtvrtka 19. listopadu se bude opět v Kuklenách luštit Obří outdoorová křížovka. Ta je určena všem dětem školou povinným. Bližší informace hledejte na webových nebo facebookových stránkách knihovny. Z pohodlí domova se můžete zúčastnit on-line workshopů či přednášek na různá témata, které knihovna pořádá v průběhu celého listopadu.

Radka Markovičová
redakce@salonkyhk.cz
Foto: Knihovna města Hradec Králové