Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

24°

Zítra

26°

Svátek má

Média s partnery opět rozdávala radost pomocí zdravotníkům v první linii

10. 12. 2020

page.Name
Stejně jako v listopadu, tak i v prosinci pokračovala pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují – zdravotním sestrám a lékařům stojícím v covidové době v první linii. Po třech návštěvách Fakultní nemocnice v Hradci Králové v minulém měsíci, se i dnes dočkali pomoci hradeckých médií Východočeské televize V 1 a kulturně – společenského magazínu Salonky.

Obě média, která den, co den přinášejí pravidelné zpravodajství, se opět spojila se svými partnery: podnikem Chilli Táta Restaurant z Hradce Králové a EOP. Cílem dnešní návštěvy bylo pracoviště III. interní kliniky Fakultní nemocnici v Hradci Králové, kde se na oddělení léčí pacienti zasažení covidem-19. Zatímco první partner zdravotníky potěšil dvaceti hamburgery, druhý udělal radost dvaceti kytičkami.

„Moc vám děkujeme a jsme za tyto dárky velmi vděční,“ řekla zdravotní sestra, která od médií a partnerů přijímala nezištnou pomoc. Mediální radost bude pokračovat i v příštím týdnu, kdy Východočeská televize V 1, magazín Salonky a další partneři ve dvou závozech opět podají zdravotníkům v první linii pomocnou ruku.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: Patrik Jandejsek