Neděle

25. února 2024

Nyní

Zítra

12°

Svátek má

Zdravotníci před Vánoci přivítali média s partnery, ta jim udělala radost další pomocí

22. 12. 2020

Zdravotníci před Vánoci přivítali média s partnery, ta jim udělala radost další pomocí 5 snímků
Královéhradecká média Východočeská televize V1 společně s partnery ani dnes nezahálela, aby se po šesti dnech jejich zástupci opět vypravili do Fakultní nemocnice v Hradci Králové podpořit tamní zdravotníky v současné nelehké covidové době.

Tentokrát podali pomocnou ruku a přinesli radost partneři společnost 4home z Hradce Králové, jednička v bytovém textilu, která potěšila zdravotnický personál dekami a skleničkami. Dále to byla EPO (Elektrárna Opatovice) s kytičkami a s překvapením v černých taškách přišel hradecký Sexshop.cz

Dárečky, které zdravotníkům v první linii udělaly radost, přebírala trojice zdravotních sester oddělení JIP Plicní kliniky fakultní nemocnice. „Doufáme, že dnes bude klidná služba,“ přála si sestra Míša. Její kolegyně Věra Nováková médiím sdělila, že momentálně nemají na oddělení úplně plno. „To se ale může kdykoli změnit,“ doplnila vzápětí.

Mediální pomoc médií a jejich partnerů se uskutečnila několikrát v listopadu i v prosinci. Zvláště v této těžké době, kdy opět přibývá případů nákazy covid-19, je každá taková pomoc velmi potřebná a důležitá. Východočeská televize V1 připravuje právě souhrnné video ze všech návštěv médií a partnerů ve fakultní nemocnici. To bude brzy zveřejněno i na webových stránkách a Facebooku Salonek.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: Patrik Jandejsek