Středa

1. prosince 2021

Nyní

Zítra

Svátek má

Koupaliště Flošna netrpělivě očekává miliontého návštěvníka, dostane odměnu

6. 8. 2020

page.Name
Kdo bude tím šťastlivcem, který bude odměněn pamětním listem, peněžním dárkovým poukazem v hodnotě dva tisíce korun na služby v areálech koupaliště Flošna a také dárkem od jeho vlastníka města Hradec Králové? Řeč je o miliontém návštěvníkovi této oblíbené hradecké plovárny, kterého provozovatelé očekávají v nejbližších dnech.

Podle nich od otevření v květnu 2010 navštívilo Flošnu 989 tisíc osob s tím, že do miliontého návštěvníka chybí už jen přibližně 11 tisíc lidí. Letošní sezóna na koupališti ovlivnila pandemie koronaviru a výkyvy počasí. „Oproti jiným rokům se otevřelo koupaliště o něco později, až 25. května, a to za přísných hygienických podmínek. Běžný provoz nastal 1. června,“ uvedla Amália Moličová, pracovnice marketingu Správy nemovitostí Hradec Králové. Zatím navštívilo koupaliště v této sezóně bezmála 39 tisíc plavců.

Návštěvnost letního koupaliště je vždy ovlivněna slunečnými dny a počasím, které láká koupající k vodě. V letošní sezóně takových dní zatím moc nebylo. „Minulý tropický týden ale vše změnil a pro následují dny je předpověď velmi příznivá,“ dodala Moličová.  

Dalšími lákadly pro návštěvu koupaliště jsou atrakce zdarma a další aktivity. Návštěvnost v celoročně otevřeném wellness studiu Flošna se pravidelně zvyšuje. Od prvního otevření jej navštívilo 285 tisíc příznivců relaxace a zdravého životního stylu. Nejsilnější sezónou ve wellness studiu byla loňská s více než 46 tisíci návštěvníky.

(hyš-tz-am)
hynek@salonkyhk.cz
Ilustrační foto: SNHK