Pátek

31. března 2023

Nyní

12°

Zítra

11°

Svátek má

Koupaliště Flošna netrpělivě očekává miliontého návštěvníka, dostane odměnu

6. 8. 2020

page.Name
Kdo bude tím šťastlivcem, který bude odměněn pamětním listem, peněžním dárkovým poukazem v hodnotě dva tisíce korun na služby v areálech koupaliště Flošna a také dárkem od jeho vlastníka města Hradec Králové? Řeč je o miliontém návštěvníkovi této oblíbené hradecké plovárny, kterého provozovatelé očekávají v nejbližších dnech.

Podle nich od otevření v květnu 2010 navštívilo Flošnu 989 tisíc osob s tím, že do miliontého návštěvníka chybí už jen přibližně 11 tisíc lidí. Letošní sezóna na koupališti ovlivnila pandemie koronaviru a výkyvy počasí. „Oproti jiným rokům se otevřelo koupaliště o něco později, až 25. května, a to za přísných hygienických podmínek. Běžný provoz nastal 1. června,“ uvedla Amália Moličová, pracovnice marketingu Správy nemovitostí Hradec Králové. Zatím navštívilo koupaliště v této sezóně bezmála 39 tisíc plavců.

Návštěvnost letního koupaliště je vždy ovlivněna slunečnými dny a počasím, které láká koupající k vodě. V letošní sezóně takových dní zatím moc nebylo. „Minulý tropický týden ale vše změnil a pro následují dny je předpověď velmi příznivá,“ dodala Moličová.  

Dalšími lákadly pro návštěvu koupaliště jsou atrakce zdarma a další aktivity. Návštěvnost v celoročně otevřeném wellness studiu Flošna se pravidelně zvyšuje. Od prvního otevření jej navštívilo 285 tisíc příznivců relaxace a zdravého životního stylu. Nejsilnější sezónou ve wellness studiu byla loňská s více než 46 tisíci návštěvníky.

(hyš-tz-am)
hynek@salonkyhk.cz
Ilustrační foto: SNHK