Neděle

21. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Odběrové centrum Covid-19 nemocnice spustilo on-line rezervační systém

19. 8. 2020

page.Name
Novinku pro ty, kteří se chtějí objednat k odběru souvisejícím s nákazou Covid-19, připravila nyní Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Podle mluvčího tohoto zdravotnického zařízení Jakuba Sochora jde o on-line rezervační systém, který umožní pacientům objednání se k odběru.

„Centrum bude nyní prioritně přijímat pacienty objednané v tomto systému, neobjednaní zájemci mohou na odběr čekat delší dobu,“ upozornil. Po zadání požadovaného data, času a osobních údajů přijde zájemcům o odběr potvrzující e-mail. K odběru se pacienti musí dostavit s průkazem totožnosti.

„V případě, že se zájemci nebudou moci k odběru dostavit, prosíme o zrušení rezervace pomocí odkazu v potvrzujícím e-mailu,“ uvedl mluvčí. Odběrové centrum Covid-19 je umístěné v zadní části areálu nemocnice, příjezd je vyznačen Třebešskou ulicí kolem areálu Univerzity obrany a není potřeba vjíždět do areálu nemocnice.

Příchod pro pěší je vyznačen od pěší i hlavní vrátnice. Odběrové centrum je nyní v provozu denně od 7.30 do 15.30 hodin, provozní doba a další podmínky se může v dalších týdnech měnit podle aktuální epidemiologické situace a potřeby testování. Cena za vyšetření včetně odběru pro samoplátce činí 1756 korun, před odběrem je nutné částku uhradit na místě platební kartou. Centrum je také možné kontaktovat na e-mailu: infekce.sluzba@fnhk.cz či na telefonních číslech 702 284 857, 724 384 235 a 601 130 894.

Odkaz na rezervační systém najdete zde

Mapu s vyznačením umístění odběrového centra ve FN HK zde

Seznam dalších odběrových míst najdete zde

(hyš – tz – js)
hynek@salonkyhk.cz
Ilustrační foto