Neděle

3. prosince 2023

Nyní

-4°

Zítra

-6°

Svátek má

Vstup do areálů podle mimořádného opatření vlády je možný pouze v rouškách

10. 9. 2020

page.Name
Vzhledem k rozšiřující se nákaze Covid-19 vydala dnes vláda mimořádné opatření o povinném nošení roušek ve všech vnitřních prostorách staveb v celé zemi. Při návštěvě Wellness studia a Squash Flošna, aquacentra v Městských lázních a krytého padesátimetrového plaveckého bazénu v Hradci Králové je tedy nutné, aby návštěvníci vstoupili do budov s ochranou dýchacích cest.

Roušku bude možné sundat až v šatnách. Nařízení nosit roušku neplatí uvnitř umělých koupališť, bazénů, pro sportovce nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže a podobně. Nařízení o nošení roušek se netýká venkovních prostor na Slunné loučce vedle krytého bazénu a letního koupaliště Flošna. Samozřejmě i nadále platí všeobecná hygienická pravidla a dodržování odstupů.

Areál Flošna je otevřen každý den, squash je možné rezervovat předem online na ww.snhk.cz. Celý krytý plavecký areál je otevřen v běžném provozu, veřejnosti je k dispozici zatím i Slunná loučka. Letní koupaliště je zatím otevřeno každý den od 9 do 19 hodin.

(hyš-tz-am)
hynek@salonkyhk.cz
Ilustrační foto: snhk.cz