Neděle

25. února 2024

Nyní

Zítra

12°

Svátek má

Hudební projekt Jsme v tom všichni spolu pomáhá dětské hematologii

16. 3. 2021

Hudební projekt Jsme v tom všichni spolu pomáhá dětské hematologii 25 snímků
Pomáhat si, podporovat se, držet se nad vodou. To je motto videoklipu, jehož autorem je hradecký zpěvák a muzikant Milan Šatník. Smyslem je propagací tohoto nového projektu pomoci hematologii Dětské kliniky Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Ve videoklipu kromě Šatníka hraje jeho skupina Devinne, dále zpívají Natálie Grossová, Kamila Nývltová, Martin Harich i hradecký Český chlapecký sbor Boni Pueri. Jako hosté v klipu vystupují zdejší sportovci, bojovník MMA David Dvořák, běžkyně Eva Vrabcová Nývltová, hokejisté Radek Smoleňák a Richard Nedomlel a brankář fotbalových Votroků Radim Ottmar.

„Chtěl bych vyjádřit obrovský vděk celému teamu, který dva měsíce tvrdě pracoval,“ uvedl zpěvák Šatník. Brankář Ottmar je potěšen, že se mohl za klub FC Hradec Králové zúčastnit natáčení. „Tahle doba je těžká pro všechny, každá taková akce může lidi povzbudit. Natáčení samotné jsem si užil, bylo to pro mě úplně něco nového,“ řekl Ottmar, který si na natáčení přizval svého syna Eliáše a v klipu si s ním zakopal na dětském hřišti v Třebši.

Videoklip Jsme v tom všichni spolu má i charitativní podtext, podporuje totiž hradecký nadační fond Aquapura. který již deset let pomáhá převážně pacientům s poruchou srážlivosti krve a hematologickým oddělením nemocnic.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: jsmevtomvsichnispolu.cz