Neděle

25. února 2024

Nyní

Zítra

12°

Svátek má

Náš nový dřevěný stojan už střeží vstup do Zahradnictví Šťastný!

26. 7. 2021

page.Name
Ve Věkoších u zahrádkářské oblasti je ukryto zahradnictví, které nabízí sortiment od nádherných lapačů snů, přes květináče všech velikostí, sazenic, až po malé kiwi stromky. Zahradnictví Šťastný je rodinná firma, která se zabývá zahradnictvím již několik generací.

Už při vstupu na vás dýchne přátelská atmosféra, kterou při výběru těch správných květin nebo dekorace, každý jistě uvítá. Květinový sortiment se zde pěstuje od semínka nebo sazenice až po krásně kvetoucí rostlinu. 

Kromě květinového sortimentu, který je zde velmi široký, zde nabízí i dekorace. A to vnitřní, venkovní i sezónní. A pokud vám žádná z nabízených nepadne do oka, vyrobí vám ji podle vašich přání a požadavků. Stačí pouze donést fotku nebo jen zvolit barevné ladění a zbytek už necháte na nich. 

 

A až budete odcházet, nechte si jednu ruku volnou. U dveří se s vámi rozloučí náš nový dřevěný stojan, ze kterého si domů můžete odnést aktuální vydání tištěného magazínu Salonky. Již brzy na něm najdete srpnové vydání, které bude plné zajímavých rozhovorů a reportáží. 

 

Tereza Karanská
tereza@salonkyhk.cz