Pátek

21. června 2024

Nyní

17°

Zítra

19°

Svátek má

HK Audit, váš partner pro účetnictví, daňové poradenství a audity

15. 4. 2021 Komerční sdělení

page.Name
Královéhradecká společnost HK Audit, s. r. o. se už přes dvacet let zabývá vedením účetnictví, daňovým poradenstvím a audity účetních závěrek. Firma sídlí na Velkém náměstí v Hradci Králové.

„Nabízíme externí vedení účetnictví. To realizujeme buď na výpočetní technice našich klientů formou vzdáleného přístupu, nebo jim zprostředkujeme přístup do našeho účetního systému. Menší firmy nosí doklady přímo k nám a my se o vše postaráme. Vedení účetnictví završujeme podáváním daňových přiznání na základě plných mocí,“ konstatuje Zdeněk Kuča, majitel společnosti HK Audit, s.r.o.

Účetnictví pro velké firmy i drobné živnostníky

Externí vedení účetnictví tato společnost zajišťuje pro firmy z Královéhradeckého kraje a z Pardubického kraje, audity účetních závěrek pak pro firmy z celé České republiky. HK Audit nabízí kompletní daňový servis.

 

„Pro naši společnost jsou zajímaví klienti všech velikostí. Víme o tom, že řada menších a středních firem a živnostníků si vede účetnictví vlastními silami, a nemusí se přitom dobře orientovat v dnešní legislativní smršti. Mohou se proto na nás kdykoliv obrátit s žádostí o radu, protože jako certifikovaná společnost máme přehled o současných právních předpisech,“ říká Zdeněk Kuča.

Velké náměstí 149, 500 03 Hradec Králové
Tel.: 495 516 095
E-mail: hkaudit@hkaudit.cz
www.hkaudit.cz