Čtvrtek

7. prosince 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Moderátor známé talk show Vítek Martinec se chopí podcastů Salonek

14. 10. 2021

page.Name
Má vlastní talk show, v níž opakovaně hostil třeba Miroslava Donutila, zpovídal herce Ondřeje Vetchého, moderátora Jakuba Koháka a další hosty. Vítek Martinec z Hradce Králové je v této oblasti jako ryba ve vodě, proto není divu, že přijal nabídku ke spolupráci s redakcí hradeckých Salonek, pro které bude připravovat podcasty se zajímavými osobnostmi.

Před nějakým časem jsme Vítka Martince oslovili a pozvali ho k nám do redakce na Velkém náměstí, protože jeho talk show sledujeme, a tak nás napadlo, že by se mohl stát jedním z našich podcastových moderátorů. „Velmi mě polichotilo. Podcasty jsou sice jiný formát než moje talk show, ale nakonec jsem na tuto výzvu kývnul,“ usmál se čtyřiadvacetiletý moderátor, který bude mít už zítra ve studiu podcastovou premiéru.

Jeho prvním hostem bude majitel legendárního hradeckého AC klubu Ivan Škaloud. „U něj v klubu dělám od letošního června svoje talk show. Úplně jsem si to tam zamiloval a Ivan je bezvadný člověk. Navíc letos s klubem slaví třicáté výročí jeho existence. Myslím si, že je to velmi zajímavý člověk, který něco dokázal a měl by tedy dostat prostor, což právě podcast Salonek nabízí,“ myslí si Vítek.

Na první podcast se moc těší, i když má před ním přirozený respekt. „Je to něco nového, nejsou u toho naživo diváci, ale jsem moc rád, že budu moci do studia Salonek, které se mi moc líbí, zvát spoustu talentovaných lidí z Hradce Králové, kteří si zaslouží pozornost,“ prohlásil Vítek Martinec. Představu o další hostovi již samozřejmě má. „Rád bych pozval známou herečku Pavlu Tomicovou a jsem přesvědčen, že by jí formát podcastu mohl vyhovovat,“ uzavřel.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: FB Vítek Martinec