Neděle

21. dubna 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

Na louce za Kauflandem budou i letos létat draci. Už tuto sobotu!

1. 10. 2021

page.Name
Loňský ročník Drakiády musel být zrušen, ale ten letošní bude. A to už tuto sobotu 2. října od 15 hodin na louce za Kauflandem. Přijďte si zpříjemnit víkendový den pouštěním draků, skákáním v pytlích a spoustu dalšími aktivitami.

Tradiční rodinnou akci má na svědomí Sion společně se Sion školami a každoročně se ji účastní až několik tisíc malých i velkých návštěvníků.

Na místě na vás čeká bohatý program, který zahrnuje nejen možnost pouštění draků, ale i opékání buřtů, skákání v pytlích, chůzi na chůdách a nebo třeba práci se dřevem. Pokud budete mít zájem o opečení buřtů, musíte si na místo donést vlastní. Na místě z občerstvení budou připraveny polní kavárny, ve kterých budou připraveny grilované klobásy.

Pokud by si někdo nestihl sestavit nebo koupit draka, od 14 hodin 45 minut bude na místě možnost jeho pořízení. A čekat na vás bude velmi široký výběr. Zároveň bude na místě i takzvaný servis draků, kde vám pomohou opravit či zprovoznit draka, který nelétá. 

Tak pokud nemáte plán na sobotní odpoledne, přijďte v 15 hodin na louku za Kaufland a užijte si další hradeckou Drakiádu. 

 

 

Tereza Karanská
tereza@salonkyhk.cz