Neděle

10. prosince 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Salonky představily srpnový magazín v Českém rozhlasu Hradec Králové

12. 8. 2021

page.Name
Srpnový magazín Salonky byl již distribuován na vybraná místa v Hradci Králové a rychle se dostává mezi naše věrné čtenáře. V této souvislosti jsme využili nabídku zdejšího Českého rozhlasu, abychom obsah letního, už třiadvacátého vydání zpropagovali.

Za rozhlasové mikrofony usedli moderátor rozhlasu Karel Sladký a šéfredaktor magazínu Hynek Šnajdar. Samozřejmě jsme společně vypíchli z opět pestrého, zajímavého a inspirativního čtení hlavní materiály, mezi něž bezesporu patří příběh sběratele parních strojů Jana Tomka z Malšovic.

Dále jsme zaměřili pozornost na současný hradecký fenomén, jímž jsou sdílené elektrokoloběžky, s nimiž jsou spojeny rozmanité problémy. Zmínili jsme se rovněž o rozhovoru s místní meteoroložkou Stanislavou Kliegrovou, která nám mimo jiné sdělila, že se nedá předpovědět tornádo. Hovor se netočil pouze kolem obsahu Salonek, ale také se dotknul prázdnin, léta, dovolených…

V rubrice Dobré odpoledne najdete v čase 14:27:15 celý, více než pětiminutový záznam propagace srpnového magazínu Salonky, který včera vzniknul ve studiu Českého rozhlasu Hradec Králové. Pokud jste si ještě na distribučních místech magazín nevyzvedli, najdete ho také na našem webu: https://salonkyhk.cz/, kde je v pravém horním rohu ikonka Magazín. Pod ní si můžete přečíst či prolistovat všechna dosud vyšlá čísla.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz