Pátek

21. června 2024

Nyní

18°

Zítra

19°

Svátek má

FOTO: Na náměstí 28. října můžete obdivovat stovky kaktusů z celého světa

10. 6. 2022

FOTO: Na náměstí 28. října můžete obdivovat stovky kaktusů z celého světa 0 snímků
Stovky kaktusů a sukulentů z celého světa můžete až do sobotního odpoledne obdivovat na velké výstavě kaktusů v Hradci Králové. Výstava se koná na náměstí 28. října už od čtvrtka. Vstupné na výstavu je dobrovolné, zájemci si ale mohou na místě kaktusy také zakoupit. V pátek můžete na výstavu přijít do 19 hodin, v sobotu bude otevřená od 7 do 16 hodin. Podívejte se v naší fotogalerii, na co všechno se můžete na výstavě těšit.

Velkou výstavu kaktusů pořádá Klub kaktusářů v Hradci Králové ve spolupráci se SŠSOG v termínu od 9. do 11. června. Návštěvníci se mohou těšit na stovky kaktusů a sukulent. Kromě obdivování výstavních kousků můžete také v osmi stáncích kaktusy u prodejců zakoupit. Vstupné na výstavu je dobrovolné. Kromě kaktusů a sukulent najdete na místě také japonské pálivé papričky nebo minerály. Nechybí ani tombola. 

"Můžete se přijít podívat na spoustu kaktusů a sukulentů, máme tady téměř všechny kaktusové rody z celého světa," láká na výstavu předseda výboru hradeckého klubu kaktusářů Josef Hodyc. Výstavu v partystanu na náměstí 28. října můžete navštívit v pátek do 19 hodin a v sobotu od 7 do 16 hodin. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Sandra Kozáková, Sára Doležalová