Neděle

14. dubna 2024

Nyní

22°

Zítra

14°

Svátek má

Krytý plavecký bazén čeká od pondělí odstávka. Zavřeno bude 12 dní

15. 7. 2022

page.Name
V pondělí 18. července se pro veřejnost uzavře 50m krytý plavecký bazén na Eliščině nábřeží. Důvodem je tradiční letní provozně-technologická odstávka. Znovuotevření bazénu plánuje Správa nemovitostí Hradec Králové na 30. července. V době odstávky mohou zájemci navštívit sousední aquacentrum v městských lázních nebo letní koupaliště Flošna, jejich provoz zůstává zachován bez omezení.

Ani v letošní roce se krytý plavecký bazén na Eliščině nábřeží nevyhne pravidelné letní odstávce. Bazén se pro veřejnost uzavře v v pondělí 18. července. Uzavírka potrvá celkem 12 dní a první plavci mohou po odstávce přijít do bazénu 30. července. Informoval o tom provozovatel bazénu, kterým je společnost Správa nemovitostí Hradec Králové. 

Mimo dobu odstávky se plavecký bazén o prázdninách otevírá v pondělí a pátek v 6 hodin, v ostatní pracovní dny v 8 hodin a o víkendech a svátcích v 10 hodin. Zavírá se pak každodenně ve 20 hodin. V létě je plavcům k dispozici podstatně více plaveckých drah, neboť nejsou využívány plaveckými kluby.

Aquacentrum Městské lázně a Slunná loučka zůstávají po celou dobu uzavření plaveckého bazénu v provozu. Navštívit můžete také letní koupaliště Flošna. To je otevřené ve všední dny od 6 do 20 hodin, v sobotu, v neděli a o svátcích od 9 do 20 hodin. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Facebook Hradec Králové