Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

24°

Zítra

27°

Svátek má

Senior odjel zaparkovat v centru Hradce a zmizel. Neviděli jste ho?

15. 7. 2022

page.Name
Hradečtí policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po osmdesátiletém Miroslavu Hamplovi. Senior včera okolo 13. hodiny vysadil poblíž krajského soudu manželku a jel zaparkovat auto značky Peugeot. Od té doby už ho nikdo neviděl. Muž u sebe nemá telefon ani finanční hotovost.

Od čtvrtečního podvečera pátrají hradečtí policisté po osmdesátiletém Mirosalvu Hamplovi ze Stěžer. Ten včera ve 13 hodin v blízkosti hradeckého krajského soudu vysadil manželku jdoucí ke kadeřnici a odjel zaparkovat. Od té doby už o něm nejsou žádné zprávy.

Včera odpoledne se ho nejprve snažila najít manželka s pomocí dcery, po 18. hodině pak nahlásila pohřešování na linku 158. Policisté vyhlásili pátrání jak po muži, tak i po osobním vozidle značky Peugeot s registrační značkou 1H4 44 62. Prověřili zdravotnická zařízení, příbuzenstvo, parkovací místa i parkovací domy po městě, jeho bydliště i výjezdové komunikace z města, hlavně směrem na Pardubice a na Polsko. Zatím však bez kladného výsledku.

Proto se nyní obrací s žádostí o pomoc na veřejnost. "Miroslav Hampl je střední postavy, má šedé vlasy a zelené oči. Na sobě by měl mít zelenomodré tepláky, šedočervenou košili a černé gumové pantofle. U sebe nemá telefon ani finanční hotovost. Kdo by mohl podat jakoukoliv informaci k Miroslavu Hamplovi nebo si všimne osobního vozidla značky Peugeot s registrační značkou 1H4 44 62, ať neprodleně zavolá na linku 158," informuje mluvčí hradeckých policistů Iva Kormošová.  

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Policie ČR