Pátek

1. března 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

MHD přejde do prázdninového režimu. Kvůli covidu chybí řidiči

24. 1. 2022

page.Name
Městská hromadná doprava v Hradci Králové přejde od středy 26. ledna do prázdninového režimu. Dopravní podnik nemá kvůli velkému množství izolací a karantén dostatek řidičů pro zajištění provozu podle běžného jízdního řádu. Oproti prázdninám zůstanou ve všední dny v provozu všechny školní spoje.

Prázdninový režim MHD začne podle informací hradeckého dopravního podniku platit ve středu 26. ledna. Jezdit se podle něj bude do odvolání. Prázdninový režim dopravy s redukovaným počtem spojů cestující v jízdních řádech naleznou pod označením "Pracovní den - omezení dopravy MHD".

"Pro zajištění dopravy dětí do škol zůstanou ve dnech školního vyučování v provozu všechny školní a některé výpomocné spoje, zároveň také zůstávají v provozu linky č. 6, 20, 26 a spoj linky č. 11 v 7:15 z Bělče nad Orlicí," informoval dopravní podnik na svém webu. 

Oproti prázdninovému jízdnímu řádu bude v ranních a odpoledních hodinách posílena o několik spojů také linka č. 27. Odjezdy těchto spojů je možné dohledat v aplikaci JŘM nebo ve vyhledávači spojení na webových stránkách dopravního podniku.

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz