Čtvrtek

29. září 2022

Nyní

Zítra

10°

Svátek má

Odměna za vysvědčení? Vyrazte s dětmi do aquacentra nebo na Bílou věž

31. 1. 2022

page.Name
Tisíce školáků si dnes dopoledne v Hradci Králové odnesou domů pololetní vysvědčení. Pokud ještě přemýšlíte nad tím, kam s dětmi za odměnu vyrazíte, nabízíme vám hned dva tipy. Speciální akce pro děti můžete využít v aquacentru městských lázní nebo na Bílé věži.

Vstup zdarma do aquacentra platí od pondělí do čtvrtka pro děti do 10 let, které do lázní přinesou své pololetní vysvědčení, na kterém nebude horší známka než trojka. "Jedinou podmínkou je přinést ukázat „dobré“ vysvědčení a mít doprovod platícího dospělého. Pak si mohou užívat atrakce zdarma. Ostatní děti můžou přijít samozřejmě také, jen si musí zaplatit vstupné," informoval na svém webu provozovatel městských lázní Správa nemovitostí Hradec Králové. 

Návštěvníkům je dispozici umělé vlnobití v rekreačním bazénu, 82 m dlouhý tobogán se světelnými efekty, vířivka, kruhový bazén s perličkovými lůžky, bazén s podvodními masážemi ve tvaru podkovy a pro nejmenší je připraven dětský bazének s plastovou skluzavkou a dětským koutkem se skákacím hradem a hračkami do vody.

Součástí aquacentra je i SAUNA & SPA zóna, kde se nachází finská sauna s venkovním atriem i ochlazovacím bazénkem, solárium, parní kabina a odpočívárny. Městské lázně a 50m plavecký bazén jsou propojeny vyhřívanou chodbou, děti i dospělí tak mohou v plavkách libovolně procházet a využívat služeb celého areálu.

Odměnu za vysvědčení přichystala pro školáky i Hradecká kulturní a vzdělávací společnost. V pondělí 31. ledna zve na prohlídku Bílé věže všechny žáky do 15 let věku. Za vstup zaplatí jen symbolickou jednu korunu. Otevřeno je od 10 do 18 hodin. Poslední vstup je možný v 17 hodin. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz