Sobota

24. února 2024

Nyní

10°

Zítra

10°

Svátek má

Pracuj, relaxuj, miluj, bav se, užívej klidu. Smarthotel Hertz v Hradci

30. 12. 2022 Komerční sdělení

Pracuj, relaxuj, miluj, bav se, užívej klidu. Smarthotel Hertz v Hradci 5 snímků
Hotel Hertz je samoobslužný smarthotel v Hradci Králové situovaný v klidné lokalitě Plácky, pouhé 3 kilometry od centra města. Letos oslavil své 1. výročí. Je zajímavý tím, že v něm nepotkáte recepční a nikdo tak neruší vaše absolutní soukromí. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a objevte současný trend hotelového ubytování self-service i vy.

Není se čeho obávat. Po on-line rezervaci na webu www.hotelhertz.cz vám na mobil přijde PIN, díky kterému se přes vjezdovou bránu a vchodové dveře dostanete až do pokoje. Číslo pokoje vám dorazí ve chvíli, kdy je pro vás pokoj připraven. Svoji rezervaci můžete dokončit i v klidu naší lobby s kávou u elektronické recepční. A pak už si můžete nerušeně užívat noc, týden, měsíc nebo jakkoli dlouhé období v pohodlí našeho hotelu.

Do všech pokojů je bezbariérový přístup. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, WiFi připojením a přístrojem Nespresso, který vám kromě kávy ohřeje i vodu na čaj. Na pokoji naleznete po příjezdu lehké občerstvení. V lobby hotelu je pak pro vás k dispozici ovoce, sladké pečivo, minerální voda, taktéž káva a čaj. Naleznete zde také automat, kde je možné bezhotovostně zakoupit víno, pivo, prosecco a například sýr, tuňák, olivy. Pro občerstvení pak můžete využít dovoz jídla nebo navštívit příjemné restaurace v centru
města. Samozřejmostí je parkování v uzavřeném areálu hotelu.

Pro ubytování na 4 a více nocí je aplikována sleva od 20 %, cenu po slevě zjistíte po zadání termínu pobytu na webu www.hotelhertz.cz.

Hotel Hertz je otevřen všem srdečním záležitostem

Užijte si čas strávený na hotelu Hertz podle svého, a to nejen pro ubytování, ale i pro práci, zábavu a odpočinek.

Máte blízkých 20 přátel a chcete si po náročném období užít rozvodovou párty? Naše exkluzivní prostory jsou ideálním místem pro oslavy s přáteli. Nikoho v okolí nerušíte, můžete slavit až do rána. Jste naopak na služební cestě a rádi byste projednali pracovní záležitosti mimo kancelář nebo byste rádi strávili s kolegy čas nad šálkem kávy nebo nad lahvinkou dobrého vína? Naše prostory jsou navrženy tak, aby vám posloužily jako příjemné místo pro setkání s obchodními partnery.

Hostům nabízíme kromě stylového ubytování v letních měsících i možnost grilování, celoročně pak využití sauny nebo venkovního bio bazénu. Ten je vhodný k ochlazení po sauně, případně v letním období pro samotné koupání. Díky své poloze a vybavení je hotel často vyhledáván pro pracovní pobyty a chvíle, kdy si přejete mít klid a soukromí.

Kydlinovská 335/46a, 503 01 Hradec Králové – Plácky
Rezervace: +420 739 077 094 | info@hotelhertz.cz
www.hotelhertz.cz