Čtvrtek

28. září 2023

Nyní

16°

Zítra

13°

Svátek má

Koupaliště Flošna od čtvrtka zkrátí otevírací dobu

30. 8. 2022

page.Name
Letní koupaliště Flošna zkrátí od čtvrtka 1. září svou otevírací dobu. Zatímco během prázdnin bylo otevřeno ve všední dny od 6 do 20 hodin a o víkendech od 9 do 20 hodin, nově budete moct na koupaliště přijít každý den v čase od 10 do 19 hodin. V provozu bude koupaliště minimálně do 14. září.

Prodloužená otevírací doba skončí společně s letními prázdninami. Od čtvrtka 1. září bude koupaliště otevřeno každý den od 10 do 19 hodin. Všechny bazény budou i nadále vyhřívány na 26 °C. V provozu bude Flošna zatím do 14. září. "Večer 14. září dojde k odstavení dodávky tepelné energie do areálu z důvodu připojování nového fotbalového stadionu. Dodávka tepelné energie bude obnovena 16. září večer. Celý areál koupaliště Flošna bude z tohoto důvodu 15. a 16. září uzavřen. Jestli bude ještě letní koupaliště uvedeno v sobotu 17. září do provozu bude rozhodnuto podle vývoje předpovědi počasí," informovala na svém webu Správa nemovitostí Hradec Králové.

Na Flošnu zatím letos přišlo 81 tisíc návštěvníků 

Koupaliště Flošna zahájilo letošní, již třináctou letní sezónu 20. května. Celková návštěvnost je zatím těsně přes 81 tisíc návštěvníků. Koupaliště Flošna nabízí návštěvníkům padesátimetrový plavecký bazén, relaxační bazén s divokou řekou a s masážními lehátky, dětský bazén s minitobogány Kobra a dva velké tobogány, z toho jeden dušový, které obtéká líná řeka. Jedním z unikátních lákadel je adrenalinová skluzavka Jump. Pro děti je připraven dětský koutek se zastíněním, v němž jsou nejrůznější herní prvky. K aktivnímu pobytu na slunci si můžete užít dva kurty na plážový volejbal, nebo stolní tenis na vrchní terase. Všechny tyto atrakce jsou v ceně vstupného. Návštěvníkům je k dispozici i restaurace Flošna. Během letní sezóny zajišťuje občerstvení jak pro návštěvníky koupaliště, tak i pro ostatní zákazníky bez nutnosti placeného vstupu do areálu. I zde je možné hradit útratu čipovými hodinkami.

Od dnešního dne funguje nová bezobslužná pokladna

Ve vstupu do areálu koupaliště Flošna byla v posledních dnech instalována bezobslužná pokladna. Zahájení jejího provozu je naplánováno od úterý 30. srpna. Návštěvníci letního koupaliště, Wellness studia Flošna, Squashe Flošna, fitness a restaurace s bowlingem si na této pokladně budou moci nabíjet čipové hodinky. Postupně začne bezobslužná pokladna nabízet možnosti zakupování základních vstupů do areálu. Díky této pokladně tak dojde zejména v příští letní sezóně k urychlení odbavování zákazníků. Především majitelé čipových hodinek pokud na vstupních turniketech zjistí nedostatek kreditu na čipu, nebudou muset stát v horkých dnes frontu na pokladně, ale budou si moci nabít čip platební kartou na této bezobslužné pokladně sami.

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz