Neděle

25. února 2024

Nyní

Zítra

Svátek má

VIDEO: Opilá žena se snažila odletět na koštěti, skončila na záchytce

29. 8. 2022

page.Name
Nezvyklý případ řešili v noci z pátka na sobotu strážníci v jedné z hradeckých restaurací, kde podnapilá žena obtěžovala ostatní hosty. Když hlídka na místo dorazila, pokoušela se zrovna žena odletět na koštěti. Vzhledem k tomu, že se žena nedokázala ovládat ani před strážníky, dechová zkouška u ní prokázala více než dvě a půl promile a hlídce nebyla schopná sdělit ani adresu svého bydliště, skončila nakonec opilá žena na hradecké záchytce.

O události informovali na svém webu městští policisté. "Krátce po půlnoci zazněla na lince 156 žádost o vyslání hlídky  k restauraci, kde podnapilá žena obtěžuje hosty a odmítá odejít. K hlídce se na místě dostavil oznamovatel a označil ženu, která se momentálně pokoušela odletět na jeho koštěti. Ten se jí v tom pokoušel zabránit," popisují strážníci bizarní situaci. U zprávy nechybí ani video, ze kterého je patrné, že žena byla opravdu ve velmi podroušeném stavu. 

Absolvovat úspěšně dechovou zkoušku se ženě podařilo až na několikátý pokus. Alkoholtester nakonec ukázal hodnotu 2,52 promile. "Vzhledem k tomu, že neovládala své jednání a ohrožovala sebe i své okolí, chvíli se smála a chvíli plakala, nedokázala sdělit bydliště, ani osobu, která by se o ni postarala, skončila na záchytné stanici," doplnili strážníci. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: Městská policie Hradec Králové