Neděle

25. února 2024

Nyní

Zítra

10°

Svátek má

Začíná divadelní festival Regiony. Podpoří ho i Porsche Hradec Králové

23. 6. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Několikaleté partnerství dvou silných královéhradeckých značek nejen pokračuje, ale také se úspěšně rozvíjí. Spolupráce Klicperova divadla a zdejšího prodejce vozů Porsche nese své oboustranně prospěšné ovoce. Filip Klvaňa, ředitel Porsche Hradec Králové, potvrdil, že stejně jako v minulém roce tato značka podpoří Mezinárodní divadelní festival Regiony, který se v Hradci Králové uskuteční od 23. do 30. června.

„Velice rádi se již poněkolikáté zúčastníme této akce, kulturní dění obecně a hlavně v našem městě nás velmi zajímá a jsme rádi, že festival můžeme podpořit. Ve venkovním prostoru budeme mít svůj stánek, kde si všichni budou moci prohlédnout nejnovější vozy značky ŠKODA. Milé hostesky budou rozdávat dárky. Na akci pozveme své zaměstnance a obchodní partnery,“ řekl Klvaňa.

Za jednu z výhod spolupráce považuje také to, že zákazníci a zaměstnanci Porsche využívají výhod tohoto spojení, což znamená, že mohou chodit do této vyhlášené hradecké kulturní instituce na kvalitní a hodnotná představení. „Naše spojenectví, které se nese ve velmi přátelském duchu, loni před Vánoci vyústilo v krásný galavečer v Klicperově divadle jako poděkování našim zaměstnancům, partnerům a klientům. Tato akce se osvědčila, měla velký ohlas a letos by se měla zopakovat,“ prozradil ředitel Porsche, jenž je sám velkým příznivcem divadla.

„Moje nejoblíbenější představení, které jsem v Klicperově divadle viděl, byla Figarova svatba. Byl jsem na něm dokonce dvakrát, jednou s rodinou a podruhé s našimi zaměstnanci,“ sdělil a poznamenal, že Porsche chce být i nadále podporovatelem Klicperova divadla. „Vše se odehrává na přátelské úrovni. Navíc paní ředitelka Eva Mikulková je na svém místě velkou osobností a naše spojenectví lze považovat za mnohostranné,“ dodal Filip Klvaňa.

Také ředitelka Klicperova divadla vidí spolupráci mezi divadlem a společností Porsche pro  obě strany jako velmi přínosnou. „Naše divadlo si tohoto partnerství velmi váží, protože nám umožňuje dosáhnout většího povědomí o našich představeních a přilákat nové diváky. Důležitým prvkem této spolupráce je vzájemná reklama, která nám dovoluje oslovit
širší publikum a představit naše inscenace široké veřejnosti,“ sdělila Eva Mikulková s tím, že díky ní má divadlo možnost využívat moderní vozový park a servis poskytovaný společností Porsche. „Dalším přínosem je, že VIP zákazníci firmy Porsche mohou navštěvovat naše představení,“ dodala ředitelka Klicperova divadla.