Čtvrtek

7. prosince 2023

Nyní

Zítra

Svátek má

Gastronomický zážitek a plesání? Zavítejte na Střelnici na G ples!

16. 1. 2023 Komerční sdělení

page.Name
Po dvouleté pauze je to opět tu! B&C catering vás srdečně zve na třetí ročník netradičního pojetí plesu doplněného o gastronomický zážitek! G ples nabídne v sobotu 28. ledna nejen skvělý společenský večer v Kulturním domě Střelnice, ale také širokou a neobvyklou nabídku pokrmů a nápojů. Večer bude přímo nabitý zajímavým programem.

„První dva ročníky se velmi povedly, a proto se těšíme na další večer plný chutí a zábavy, který bude ještě lepší,“ hlásí Michal Novák z hradeckého Bar and cocktail cateringu.

Moderátorem a DJ večera bude Ladislav Vaško. K poslechu a tanci zahraje kapela Jazz Police. Během plesu vystoupí břišní tanečnice Shanelah, saxofonista Johny Sax, uskuteční se ale také degustace vín, proběhnou gastro workshopy a bude toho mnohem víc.

A co ochutnáte? Hmyzí speciality, rolovanou zmrzlinu, domácí palačinky a vafle, rybí speciality, trhané maso a další pochoutky od Bistro v krabici. Ples nabídne také vege food variantu, koktejly, craftové pivo, moravská vína, prémiové rumy a mnoho dalšího.

Vstupenky na ples získáte ZDE!