Středa

24. července 2024

Nyní

23°

Zítra

22°

Svátek má

S dobrým vysvědčením zdarma do aquacentra! Akce platí až do pátku

31. 1. 2023

page.Name
I na konec prvního pololetí letošního školního roku přichystala Správa nemovitostí Hradec Králové v aquacentru oblíbenou akci pro děti do 10 let. Pokud od úterý do pátku přinesou děti v doprovodu dospělé osoby vysvědčení, na kterém nebudou mít horší známku než trojku, budou mít vstup do aquacentra zcela zdarma.
Oblíbená akce pro děti do 10 let platí od úterý 31. ledna do pátku 3. února. Jedinou podmínkou pro vstup zdarma je přinést ukázat „dobré“ vysvědčení. Všechny tyto děti v doprovodu dospělé platící osoby si mohou zdarma přijít užít zábavu na 82 metrů dlouhém tobogánu se světelnými efekty nebo třeba vyzkoušet umělé vlnobití. K dispozici je zde také vířivka, kruhový bazén s perličkovými lůžky nebo v bazén s podvodními masážemi ve tvaru podkovy. Pro nejmenší návštěvníky aquacentra je vyhrazen dětský koutek se skákacím hradem. V dětském bazénku je umístěna plastová skluzavka a hračky do vody.
Otevřeno je každý všední den od 10 do 21 hodin. 
Školáci a jejich rodiče se pak už brzy mohou těšit i na další akci. O jarních prázdninách, které v aquacentru začínají již v pátek 11. února a končí v neděli 19. února, mají všichni návštěvníci 20 minut navíc zdarma. Akce platí nejen pro zákazníky na jednorázové vstupné, ale i pro stálé návštěvníky s vlastními čipovými hodinkami, kteří dostanou tento bonus, i když přijdou do aquacentra spojovací chodbou z plaveckého bazénu.
Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz
Foto: SNHK