Pátek

21. června 2024

Nyní

17°

Zítra

19°

Svátek má

Salonky? 52. vydání!

22. 1. 2024

page.Name
Když v říjnu roku 2019, tedy před čtyřmi lety a třemi měsíci, v Hradci Králové vyšel první kulturně – společenský magazín Salonky, byla to tak trochu sázka do loterie. V té době jsme totiž ještě neměli vlastní web a aby toho nebylo málo, záhy se dostavila covidová pandemie a nikdo netušil, co nás čeká. Navíc bylo nutné navázat všemožné kontakty, což nebylo vůbec snadné.

Naštěstí jsme to nevzdali a za velký úsilí si magazín získal zaslouženou pozornost čtenářů. Ta k naší spokojenosti trvá dodnes, kdy vychází již 52. číslo tohoto oblíbeného periodika. Stále přinášíme inspirativní rozhovory a reportáže doplněné poutavými fotografiemi. Na stránkách Salonek se každý měsíc objevují významné, talentované, známé i méně známé, ale něčím zajímavé osobnosti, jež si zaslouží čtenářskou pozornost.

I když je magazín primárně určen pro Hradečáky, na své si přijdou i přespolní nebo ti, kteří ze „Salonu republiky“ pocházejí, dnes už však žijí v jiných končinách republiky, dokonce iv zahraničí, ale na své město rádi as trochou nostalgie stále vzpomínají. Při tvorbě magazínu dbáme na to, abychom se v jednotlivých vydáních objevovali hradečtí rodáci nebo lidé s městem nějak spojení. Na stránkách Salonek dostávají prostor také osobnosti, které v něm něčím zanechali nesmazatelnou kulturní, společenskou či sportovní stopu. A že jich za ty víc než čtyři roky bylo.

V tomto směru chceme pokračovat také letos. Samozřejmě nás těší čtenářská přízeň, za níž děkujeme a budeme rádi, když vydržím i nadále. Od vás čtenářů rovněž uvítáme typy na osobnosti a události, které magazín mohou obohatit. Kontakty na redaktory, na něž se můžete kdykoli obrátit, lze najít v tiráži na třetí straně magazínu. V současné době m agazín Salonky vychází v nákladu 8000 kusů, a to vždy na začátku každého měsíce. Najdete ho v Hradci Králové na zhruba 50 distribučních místech. Podrobný seznam těchto míst je na našem webu: salonkyhk.cz/magazin/.

Doufám, že jste do nového roku 2024 vstoupili tou správnou nohou. Přejeme vám, abyste ho prožili krásně, zdravě, šťastně, radostně a úspěšně. Zachovejte nám přízeň a čtěte Salonky, které tvoříme pro vás, naše věrné čtenáře.