Hromadná nehoda, po chvilce nepozornosti se srazily čtyři automobily
17. prosince 2020

K hromadné dopravní nehod čtyř automobilů došlo včera v centru Hradce Králové. Podle policie stála u bouračky chvilka nepozornosti. Osmadvacetiletý řidič osobního auta Škoda Fabia jel po mostě přes Labe od ulice Sokolská k ulici Střelecká.
„Muž zřejmě nedodržel bezpečnou vzdálenost za brzdícím autem BMW a narazil do něj,“ uvedla policistka Lucie Konečná. Po nárazu se auto posunulo a narazilo do zadní části vozidla Volkswagen Polo, které se pak střetlo s před ním stojícím automobilem Ford Focus.
Policisté na místě vyloučili provedenou dechovou zkouškou alkohol u všech řidičů. Na vozidlech vznikla hmotná škoda v celkové hodnotě přesahující 230 tisíc korun. Nikdo se naštěstí nezranil. Okolnosti nehody vyšetřují dopravní policisté.
Hynek Šnajdar
hynek@salonyhk.cz
Foto: Policie ČR
Mohlo by vás také zajímat
Hradečtí florbalisté v Ústí dvakrát padli, v sobotu budou odvracet konec sezónyJsem rád, že jsme Budějovice do ničeho nepustili, řekl Horejš po výhře 1:0Hradec porazil Budějovice 1:0, hrdinou se stal premiérový střelec KlímaJe to doma! Hradec smázl Boleslav 3:0, v semifinále vyzve PardubiceHradečtí basketbalisté vstupují do play-off. Míří za návratem mezi elitu