Neděle

29. ledna 2023

Nyní

-1°

Zítra

Svátek má

Fotbalové legendy Sparty ukázaly umění v Kratonohách

27. 7. 2022

Fotbalové legendy Sparty ukázaly umění v Kratonohách 113 snímků
Tohle nikdy neomrzí. Fotbalové legendy Sparty Praha, hvězdy doby minulé, nastoupily v Kratonohách proti místním hráčům a ukázaly, že nic ze svého umění nezapomněly. Nad domácími vyhrály 7:2, ale hlavní bylo, že se bavili přítomní diváci.

Devět gólů a spoustu fotbalových kousků bylo k vidění v Kratonohách, kde domácí jedenáctka zasloužilých hráčů vyzvala ve 4. ročníku benefičního zápasu fotbalových legend Spartu Praha.

Letenští dorazili s řadou zvučných jmen doby minulé - Jiří Novotný, Milan Fukal, Martin Frýdek, Petr Vrabec a další. Na trávníku to bylo také vidět a sparťanské legendy vyhrály 7:2, ale i brankář Jaromír Blažek se zapotil a musel předvést několik skvělých zákroků. Čtyři branky vstřelil Luděk Stracený. 

Výsledek ovšem nebyl podstatný, šlo hlavně o zábavu na fotbalovém trávníku a takřka pět set přítomných diváků se bavilo. Po utkání následovala autogramiáda.

Benefiční fotbalové utkání:

Kratonohy legendy - Sparta Praha legendy 2:7 (0:4).  Branky: Tomášek, Sadílek - Stracený 4, Koloušek 2, Flachbart. Rozhodčí: Kánská - Vízek, Kubišta. Diváků: 450. 
Soupisky - FK Kratonohy: Žák, Mašek - Kopečný, M. Veselý, J. Štěpánek, P. Vyleťal, V. Sadílek, Franc, R. Štěpánek, M. Moník, Jošt, Nun, Kořínek, M. Vejprava, K. Vítek, Šprinc, Šiška, Semelka, Klement, L. Veverka, Tomášek, Vejr, L. Svoboda.
AC S
parta Praha: Blažek - Fukal, Stracený, Hartig, Frýdek, Vrabec, Denk, Matoušek, Jeslínek, Koloušek, Margolius, Flachbart, Novotný, Bažant, Holub, Pospíšil. 

 

Jiří Tůma
jiri.tuma@salonkyhk.cz
Foto: Lubomír Douděra