Neděle

16. června 2024

Nyní

18°

Zítra

22°

Svátek má

Pondělí 16. května: Přijďte oslavit s Votroky veleúspěšnou sezonu

11. 5. 2022

page.Name
Fotbalisté Hradce Králové v letošní sezoně nejvyšší soutěže psali historii výraznými úspěchy. Celý tým oslaví vydařený rok s fanoušky v pondělí 16. května od 17 hodin na Velkém náměstí. Pro návštěvníky je připravený bohatý program od připomenutí legend, autogramiády, soutěží až po zábavu pro děti. Přijďte pozdravit Votroky.

Fotbalisté Hradce Králové připravili pro fanoušky oslavu veleúspěšné sezony 2021/2022, která se nesmazatelně zapíše do klubové historie. Příznivci, pojďte s hráči, trenéry i zástupci klubu v pondělí 16. května na Velkém náměstí od 17 hodin oslavit báječné vystoupení Votroků mezi elitou.

„Chceme poděkovat našim příznivcům za to, že nás podporovali i v době, kdy hrajeme domácí zápasy v azylu v Mladé Boleslavi, a zároveň oslavit úspěšné období, v němž se daří na hřišti a blíží se otevření nového stadionu,“ zve příznivce na oslavu Michal Petrák, klubový manažer PR a komunikace.

Votroci obsadí v letošním ročníku nejvyšší soutěže šesté místo. Takhle vysoko skončili v tabulce v roce 1963, kdy byli pátí. Úspěchem je také postup do semifinále českého poháru, kam se Východočeši dostali poprvé od roku 2006. V sezoně porazili mistrovskou Slavii a bodovali na Spartě, což se jim povedlo naposledy 1966.

Na návštěvníky čeká na hradeckém Velkém náměstí bohatý program. Klub připomene své legendy, uskuteční se autogramiáda, soutěže o hodnotné ceny a vystoupí hradecká skupina Teplá buchta. Zajištěno bude občerstvení i zábava pro děti a další akce. Programem bude provázet Václav Pilný.

Jiří Tůma
jiri.tuma@salonkyhk.cz
Foto: Luboš Lorinc/fchk.cz