Středa

29. listopadu 2023

Nyní

-2°

Zítra

-1°

Svátek má

Přijďte se podívat. Fotbalové legendy ukážou své umění v Lodíně

26. 8. 2022

page.Name
Turnaj fotbalových legend, koncert Františka Nedvěda mladšího či vystoupení mistra světa v biketrialu Petra Krause nabídne sobotní akce v Lodíně. V obci nedaleko Hradce Králové je pro návštěvníky připraven bohatý program, jehož součástí bude také dražba dresů, jejíž výtěžek bude věnován na charitativní účely.

Sportovní klub Lodín pořádá v sobotu 27. srpna fotbalový turnaj legend a koncert Františka Nedvěda mladšího. Na hřišti v obci nedaleko Hradce Králové se objeví bývalí reprezentanti a ligoví hráči, jako jsou Václav Němeček, Karel Piták, Radim Holub, Rostislav Macháček, Michal Šmarda, Zdeněk Šenkeřík a další.

„Přijďte si poslechnout nestárnoucí hity a zároveň se pokochat uměním legend českého fotbalu,“ zve na akci Jan Kraus, bývalý ligový fotbalista a jeden z hlavních organizátorů.

Ve fotbalovém turnaji, který bude zahájen ve 13 hodin, se střetnou domácí SK Lodín, dále stará garda Hradce Králové a pražských “S” pod názvem Legendy. K vidění bude také zápas dětí.

Zajištěno je samozřejmě bohaté občerstvení a zajímavý doprovodný program v čele se show mistra světa v biketrialu Petra Krause, který od 14 do 17 hodin speciálně pro návštěvníky postaví svůj pump track – jestli se tedy chcete pořádně projet, vezměte kola!

Po turnaji se koná dražba dresů z turnaje, ale také současných fotbalových hvězd. Účastníci si tak budou moci odnést vlastní památku. Vše uzavře koncert Františka Nedvěda mladšího, který začíná v 19.30 hodin.

Sportovní akce má také charitativní podtext. Výtěžek ze vstupného (100 Kč / dospělí) a z dražby bude věnován ve prospěch pětileté Michaely Kadlecové potýkající se s mozkovou obrnou.

V Lodíně se těší na vaši účast.


Jiří Tůma
jiri.tuma@salonkyhk.cz
Foto: František Bárta