Čtvrtek

25. července 2024

Nyní

24°

Zítra

27°

Svátek má

Tomáš Řepka si zahraje hradecký okresní přebor! S Lovčicemi přijede i do Hradce

16. 3. 2023

page.Name
Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka se bude od jara prohánět po fotbalových hřištích na Hradecku! Devětačtyřicetiletý obránce, který v současnosti také studuje trenérskou A licenci, oblékne v okresním přeboru dres Lovčic. Naposledy Řepka nastupoval za Červené Janovice na Kutnohorsku. Už za tři týdny by se měl někdejší reprezentant předvést i přímo v Hradci Králové - v druhém jarním kole zajíždí Lovčice na hřiště rezervy Nového Hradce.

Tomáš Řepka naposledy nastupoval za tým Červených Janovic, kde si zahrál po boku bývalých ligových hráčů v čele s Martinem Jiránkem, Václavem Kolouškem či Štěpánem Kacafírkem. Před časem se však rozhodl svoje angažmá zde ukončit a plně se věnovat studiu licence, nicméně dnes přišel s novinkou prostřednictvím svého instagramového účtu.

„Mám pro vás novinku. Z nabídek, které byly, jsem si jako hráč vybral SOKOL LOVČICE, už se těším na první přátelský zápas 25. března, kdy si zase po čase vyzkouším trávník jako hráč,“ začal svůj post bývalý obránce Sparty, Fiorentiny či West Hamu.

Fotbalový internacionál se momentálně věnuje především studiu trenérské A licence, tudíž fotbal v okresních soutěžích bere jako příjemné zpestření. „Fotbalem se už chci jako hráč hlavně bavit. Dokazovat nemám co. Od vážného přístupu tady budu mít zanedlouho trenérskou kariéru. Tam jsem na startu a budu muset hodně makat,“ pokračoval Řepka ve svém příspěvku.

Pilný sběratel červených karet uvedl jako jeden z hlavních důvodů přestupu právě do Lovčic jejich výhodnou geografickou polohu, která přímo přeje milovníkům rybaření. „Jsem rybář a takhle spojím to, co miluju, dohromady. V okolí je spousta rybníků, a i to hrálo svoji roli, ať se to někomu líbí nebo ne,“ zakončil svůj post legendární sparťanský obránce. 

O nečekaném přestupu informoval i Královéhradecký krajský fotbalový svaz. 

Již ve druhém jarním kole se Lovčice představí na půdě Nového Hradce B. Pro Hradečáky tak půjde o jedinečnou příležitost vidět tohoto ikonického stopera na vlastní oči. Zápas se odehraje v neděli 9. dubna od 16.30 hodin. 

Jonathan Mensatoris
jonathan.mensatoris@salonkyhk.cz
Foto: Instagram Tomáše Řepky