Středa

22. května 2024

Nyní

19°

Zítra

20°

Svátek má

Hradec hlásí další posilu. Z Táborska přichází brankář Zadražil

1. 7. 2023

page.Name
Do týmu Jozefa Webera přichází další nová tvář. Je jí 22letý gólman Adam Zadražil, který přestupuje z druholigového Táborska. Talentovaný brankář strávil poslední půl rok na hostování v Plzni, do prvního týmu se však neprosadil. Nyní zkusí angažmá v týmu Votroků, s nimiž podepsal tříletou smlouvu.

Hradecký tým posílil o dalšího hráče. Po půlročním hostovaní v Plzni přestoupil z Táborska, jehož je odchovancem, mladý gólman Adam Zadražil. „Po odchodu Michala Reichla k nám na důležitý brankářský post přichází Adam Zadražil, kterého jsme sledovali již ve druhé lize,“ řekl k přestupu sportovní ředitel fotbalového Hradce Jiří Sabou.

Nadějný brankář se může ukázat v týmu Jozefa Webera hned v příštím zápase přípravy, který Hradečtí odehrají proti klubu, který Zadražila pro velký fotbal vychoval. Příští sobotu totiž čeká Votroky duel s Táborskem.

Zdá se, že budoucnost na pozici mezi tyčemi by tímto přestupem měla být vyjasněná. „Adam je talentovaný gólman s velkou perspektivou do budoucna. Je výborný na čáře a se svými výškovými parametry nám rovněž pomůže s centrovanými balony,“ zmiňuje Sabou výšku Zadražila, která činí 193 centimetrů.

Matěj Holaň, fchk.cz
matej.holan@salonkyhk.cz
Foto: fchk.cz