Neděle

16. června 2024

Nyní

22°

Zítra

25°

Svátek má

Vstupenky do nové arény od 200 korun, nejlevnější permice vyjde na 2400

25. 5. 2023

page.Name
Na Spartu, Slavii či Pardubice od 330 korun, na běžné ligové zápasy od dvou stovek. Fanoušci hradeckých Votroků už vědí, kolik zaplatí za vstupenky na domácí zápasy v příštím ligovém ročníku. Ty odehrají na zbrusu novém stadionu v Malšovicích pro 9300 diváků. Sezónní permanentku pořídíte od 2400 korun v nejlevnější kategorii do 3800 korun za nejlepší místa v 1.kategorii.

Den před posledním zápasem končící sezony oznámil FC Hradec Králové ceny vstupenek a permanentek pro sezonu příští. Ta bude pro Votoroky bez přehánění historická. Domácí zápasy totiž odehrají v nové aréně, na kterou fanoušci čekali několik desítek let.

Prodej permanentních vstupenek bude rozdělen na dvě fáze. Už od příštího čtvrtka si je budou moct zakoupit držitelé permanentek z letošní sezony, držitelé Votrok karty, účastníci projektu Votroci sobě a členové fanklubů. Permanentky mohou získat v kamenné prodejně JAKO v Nerudově ulici. O týden později, ve čtvrtek 8. června, se spustí online prodej permic pro všechny fanoušky. "Při pořízení permanentky online obdrží fanoušek voucher, na základě kterého si bude moci v kamenné prodejně JAKO vyzvednout svoji permanentku," informoval klub fanoušky. Další možností je nechat si permici poslat poštou přímo domů za 109 korun. 

Ceny permanentek jsou rozdělené do tří kategorií. V té nejlevnější, do které spadají místa za oběma brankami, vyjde permice na 2400 korun. Do této kategorie spadá i sketor G, který bude vyhrazen hradeckým vlajkonošům. V prostřední kategorii stojí permice rovné tři tisíce, za nejlepší místa na podélných tribunách zaplatí zájemci 3800 korun. 

Známé už jsou také ceny za jednotlivá domácí utkání v příští sezoně Fortuna ligy. Ligová utkání budou rozděleny do dvou kategorií. Vstupenky na nejprestižnější duely pořídíte od 330 korun. Mezi dražší soupeře patří Sparta, Slavia, Plzeň, Bohemians a Pardubice. Ostatní soupeři spadají do levnější kategorie zápasů, na které pořídíte vstupenky už dvou stovek.

Jak je patrné z přiložené tabulky, zvýhodněni budou nově ti, kteří si vstupenku pořídí s předstihem minimálně tří dnů. Děti do 130 centimetrů mohou v doprovodu dospělého na utkání za 20 korun bez nároku na vlastní sedačku. 

Tomáš Kulhánek
tomas.kulhanek@salonkyhk.cz