Pondělí

30. ledna 2023

Nyní

-4°

Zítra

Svátek má

Votroci v Turecku! Nechybí Vašulín či Kubala, Ševčíka vyřadilo zranění

11. 1. 2023

page.Name
Včera v brzkých ranních hodinách odletěla výprava Votroků do turecké Antalye. Na soustředění, výjma již etablovaných stálic, trenér Koubek povolal i mladíky Kutíka s Jurčenkem. Jaký program Votroky čeká?

První přípravný zápas v přímořském ráji odehrají již ve čtvrtek 12. ledna s týmem Miedz Legnica. O týden později změří síly s Lechií Gdaňsk. Třetí soupeř je zatím v jednání.

Ráno ve tři čtvrtě na šest jsme vyrazili z Malšáku do Prahy na Ruzyni, odkud jsme se již letecky přesunuli do Antalye. V Istanbulu jsme ještě přestupovali na druhý let, v obou případech nás doprovázeli hráči Bohemians Praha. Cesta jako taková byla v pohodě, jediné mínus dneška bylo počasí, které nás tady v Turecku přivítalo. Prší docela hodně. Uvedl Štěpán Harazim pro web fchk.cz

Hradečáky čeká v Antalyi lehce přes 15 °C s vydatným deštěm po většinu soustředění. V největším přístavním městě Turecka o ně bude postaráno výborně, přeci jen jde o třetí nejnavštěvovanější letovisko na světě.

Po dlouhé cestě jsme se nakonec autobusem dopravili do hotelu, kde nás čekalo nádherné prostředí. Velký krásný resort v turistické části Antalye. Počasí je o něco horší. Hned po přistání nás zasáhly kapky deště a my doufáme, že během zítřejšího dne se trochu vyčasí. Pokračoval Filip Kubala

Co se týče kádru pro soustředění, tak v něm dle očekávání chybí Ondřej Ševčík, který si přivodil zranění v nedělním zápase se Slavii, naopak Daniel Vašulín nakonec s týmem odcestoval. Avizovaná posila ze Sparty Petr Pudhorocký taktéž nechybí ve výpravě, jeho přestup by se měl dotáhnut v nejbližších dnech. Nejmladšími ve výpravě jsou David Jurčenko a Daniel Kutík, osmnáctileté hradecké naděje tak dostanou jedinečnou příležitost poprat se o setrvání v kádru Votroků pro jarní část F:L.

Seznam hráčů pro soustředění v Turecku:

Brankáři: Pavol Bajza, Michal Reichl, Patrik Vízek.

Obránci: František Čech, Filip Čihák, Adam Gabriel, Štěpán Harazim, Jakub Klíma, Daniel Kutík, Michal Leibl.

Záložníci: Lukáš Hájek, Petr Kodeš, Jakub Kučera, Filip Novotný, Petr Pudhorocký, Jakub Rada, Matěj Ryneš, Vojtěch Smrž.

Útočníci: Pavel Dvořák, David Jurčenko, Matěj Koubek, Filip Kubala, Petr Rybička, Matej Trusa, Daniel Vašulín.

Via: fchk.cz