Čtvrtek

20. června 2024

Nyní

17°

Zítra

19°

Svátek má

Posila do útoku na poslední chvíli! Do Hradce přichází Daniel Hais

8. 9. 2023

page.Name
Královéhradecký fotbalový klub využil posledního dne přestupového okna a přivedl z Českých Budějovic 20letého útočníka Daniela Haise. Nadějný forvard podepsal pod Bílou věží víceletou smlouvu. Votroci tak v posledních momentech přestupového dění v české lize rozšířili kádr o dalšího nadějného fotbalistu, který by měl soupeřit o místo na hrotu útoku s hradeckou stálicí Danielem Vašulínem.

Mládežnický reprezentant v minulé sezóně odehrál za Dynamo 17 zápasů, ve kterých vsítil dva góly. V té letošní zasáhl do čtyř utkání, branku ani asistenci v nich nezapsal. „Daniel je typologicky velmi zajímavý, je to 192 cm vysoký bijec na hrot útoku, který je zároveň velice poctivým hráčem s výborným charakterem, jenž má navíc i skvělé rychlostní předpoklady a dobrou orientaci v pokutovém území soupeře,“ říká sportovní ředitel Votroků Jiří Sabou.

Hradecký útok by tak mohl získat dostatečnou hloubku, aby zvládl náročný podzimní ligový program. Od talentovaného forvarda bude hradecký klub chtít pochopitelně především góly. „Jako správný útočník pochopitelně umí dát gól. Na svůj mladý věk již nasbíral cenné zkušenosti v první lize av mých očích je tedy hráčem, se kterým se do budoucna vyplatí pracovat tak, abychom dál rozvíjeli jeho přednosti,“ dodává Sabou.

 

Matěj Holaň
matej.holan@salonkyhk.cz
Foto: fchk.cz