Pondělí

28. listopadu 2022

Nyní

Zítra

Svátek má

Na otázky Salonek ochotně odpovídal hradecký hokejový obránce Filip Hronek

16. 9. 2020

Na otázky Salonek ochotně odpovídal hradecký hokejový obránce Filip Hronek 7 snímků
Je mu teprve dvaadvacet let a už v tomto mladém věku si vydobyl zasloužený respekt. Filip Hronek, jeden z nejlepších a nejproduktivnějších hokejových obránců, v nové sezóně hokejové extraligy hájí barvy hradeckého týmu Mountfield HK. Jde o velkou posilu, protože tento hradecký odchovanec totiž v zámoří hrál ve slavném klubu Detroit Red Wings!

Včera jsme se s tímto hokejistou sešli v prostorách zimního stadionu v Hradci Králové k předem domluveného rozhovoru či reportáži do v těchto dnech intenzivně připravovaného říjnového magazínu Salonky. Původně jsme se měli sejít přesně ve 14 hodin, což se během dopoledne změnilo, když zazvonil telefon. „Mohli bychom se sejít dříve, ve 14 hodin máme poradu,“ oznámil hokejista.

Samozřejmě jsme neváhali a schůzku absolvovali v útrobách stadionu, kde Mountfield HK hraje své zápasy, krátce po poledni. Mladý a velmi talentovaný hokejista, který má před sebou nesporně velkou budoucnost, ochotně a stručně odpovídal na naše otázky, zatímco se čas od času po chodbě mihnul trenér Vladimír Růžička. Čtenářům Salonek nyní nabízíme několik autentických fotografií přímo ze včerejší akce.

Hynek Šnajdar
hynek@salonkyhk.cz
Foto: Ondřej Littera